preloader
Firma FASADATHERM zleci wykonanie ocieplenia elewacji na terenie woj. Mazowieckiego . Do wykonania elewacje na domkach jednorodzinnych jak i na blokach .
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: +48 661 704 722 lub email: kontakt@fasadatherm.pl

KILKA SŁÓW O NAS

O NAS

Jesteśmy polskim dystrybutorem systemów ociepleń i okładzin elewacyjnych, prowadzącym swoją działalność na rynku krajowym i zagranicznym.

Wiodącym produktem naszej firmy są tynki i farby produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej oraz okładziny elewacyjne imitujące kamień, deskę i klinkier, stosowane w zewnętrznych systemach ociepleń. Nasze wyroby komponowane są według aktualnych standardów europejskich, co pozwala nam osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym.

Kilkunastoletnie doświadczenie pracy w branży wśród najlepszych oraz systematyczny wzrost umiejętności naszych pracowników pozwolił nam stworzyć własną markę. Świadczymy również usługi dociepleń i renowacji.

FASADATHERM W LICZBACH

15
lat w branży
2 2
doświadczonych pracowników
2
magazyn
22 5
partnerów biznesowych

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

DOŚWIADCZENIE

W branży systemów ociepleń i systemów renowacji jesteśmy dostępni już ponad 15 lat pracując wśród najlepszych i z najlepszymi.

PEWNOŚĆ

Produkty, które posiadamy w sprzedaży to wysoka jakość wśród systemów dociepleń i systemów renowacji.

BEZPIECZEŃSTWO

rzetelność wykonania prac, dotrzymania terminów.

NASI PARTNERZY