preloader
Firma FASADATHERM zleci wykonanie ocieplenia elewacji na terenie woj. Mazowieckiego . Do wykonania elewacje na domkach jednorodzinnych jak i na blokach .
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: +48 661 704 722 lub email: kontakt@fasadatherm.pl

BAZA WIEDZY

BAZA WIEDZY

Jak przykleić deskę elewacyjną TABULO - instrukcja montażu

Wykonanie elewacji drewnianej za pomocą elastycznej okładziny. Elewacja drewniana wykonana za pomocą deski dekoracyjnej TABULO podwyższa estetykę nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa. Imitacja deski elewacyjnej TABULO jest odporna na warunki atmosferyczne. Powierzchnia wykonana przy użyciu tej okładziny wygląda, jak prawdziwa ściana z drewna. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Elastyczne panele KLINKIERO - instrukcja montażu

Elastyczny beton architektoniczny STONO - instrukcja montażu

Montaż elastycznego betonu architektonicznego STONO jest niezwykle prosty. Materiał doskonale imitujący betonowe wykończenie ścian. Beton architektoniczny STONO cechuje wysoka elastyczność, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Specjalne środki uniepalniające zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Mały ciężar właściwy oraz proste mocowanie umożliwiają zastosowanie betonu STONO jako materiału wykończeniowego w systemach ociepleń budynków.